Dobó Istváőn Emlékverseny Eger Tájfutás Aug.31-szept-1

EGER ME-GYEI JOGÚ VÁROS POLCÁRMESTERI HIVATALA DR. Dobó István-emlékverseny egyben Trailroc elit viadal.

Legfrissebb Hireink Aktualitasok Jonathermal Kupa Zsana A Covid 19 Engedett A Szoritasabol Es Majus 1 2 An Resztvettunk A Zsanai Rendezesu Jonathermal Kupan Kellemes Idojaras Jo Palyak Regi Sporttarsak Jo Volt Ismet Talalkozni Versenyezni A Hbs

A recski emlékparkban lebonyolított első futamon a serdülő lányoknál a Dornyay versenyzője Varga Petra.

Dobó istváőn emlékverseny eger tájfutás aug.31-szept-1. 2 Eger Kupa egyben XV. 36 36 523 779 ANDRASKODENESPHEGERHU Elóterjesztés az Egri Kulturális és Múvészeti Központ alapító okiratának módosítására valamint a Bartakovics Béla Közösségi Ház múködtetésére kötött. 3301 Eger Pf.

Erre a városi sprint versenyekre nyújt jó felkészülési lehetőséget a Dobó István-emlékverseny amelyre idén több mint 150 nevezés érkezett. A tájékozódási futóknál a nyár a nagy világversenyek míg az ősz a hazai bajnokságok időszaka. – Kötött fogás – Szabadfogás -.

36 36 523 705 FAX. ANDRÁSKÓ DÉNES JEGYZÓ 3300 EGER DOBÓ TÉR 2. Forduló Eger Legányi út 900.

TÁJFUTÁS – Dobó emlékverseny Hétvégén rekkenő hőségben rendezte meg az Egri TC egyesülete az idei Dobó István háromfutamos sprinttávú országos ranglistaversenyt melyen megyénkből a HUFEZE-Pásztó illetve a salgótarjáni Dornyay versenyzői álltak rajthoz. 3300 Eger Dobó tér 6. Több mint 200 induló a Dobó István Emlékversenyen.